Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej.

Prąd z Serwisantem 24H

Fachowa naprawa sprzętu biurowego, AGD i PC oraz pomoc elektryka

 

Do 3 lat bez podwyżek cen prądu

 

Pomoc fachowców za 0 zł!2

ZAMÓW
 
 

Pakiet Korzyści

Płać mniej za prąd Zamów Prąd z Serwisantem 24H dla firm, a za 1 kWh energii elektrycznej zapłacisz mniej niż w standardowej taryfie.

Nie martw się o podwyżki Twoje stawki nie wzrosną nawet przez 3 lata! Jeżeli ceny spadną, możesz wybrać nowa ofertę.

Pełny pakiet korzyści bez dodatkowych opłat Usługa Serwisant 24H w cenie produktu, dostępna przez cały okres obowiązywania Cennika.

Naprawa bez względu na wiek urządzenia Naprawiamy sprzęt bez względu na datę jego produkcji czy okres użytkowania.

Szybka pomoc elektryka Przywracamy wewnętrzną instalację elektryczną do pełnej sprawności. Elektryk pojawi się w Twojej firmie do 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii.

Szybka pomoc Serwisanta Zapewniamy przyjazd fachowca w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki.

ZAMÓW

¹Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.

2Do 30.09.2017 r. opłata handlowa/stawka stała w Cenniku 3-letnim dla produktu Prąd z Serwisantem 24H wynosi 0 zł.​

Usługa Serwisant 24H otrzymała nagrodę w programie Najwyższa Jakość QI w kategorii QI PRODUCT

Serwisant 24H dla Firmy – szybka i fachowa pomoc

 

Co naprawiamy?

  • Wewnętrzną instalację elektryczną
  • Sprzęt biurowy (m.in. faksy, drukarki sieciowe, skanery itp.)
  • Sprzęt PC
  • Sprzęt AGD (zmywarki, chłodziarki (lodówki), zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki elektrycznej, gazowej, gazowo-elektrycznej, mikrofalowej, płyty indukcyjnej, wyciągu, okapu, ciśnieniowego ekspresu do kawy)
Szczegółowy zakres napraw znajdziesz w regulaminie usługi.

Usługa Serwisant 24H dla Firmy to fachowa naprawa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz urządzeń biurowych. Niezależnie od rodzaju i wieku sprzętu, którego dotyczy usterka, wykwalifikowany fachowiec przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) , a w przypadku awarii instalacji do 4 godzin od zgłoszenia, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musisz martwić się o opłaty! My pokrywamy koszty dojazdu fachowca, robocizny, części zamiennych a także transportu urządzenia do serwisu i z powrotem (jednorazowo nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł w okresie trwania Cennika).

Kto może zamówić Prąd z Serwisantem 24H dla Firmy?

Ofertę mogą zamówić zarówno firmy będące Klientami TAURONA jak i firmy, które są Klientami innych sprzedawców energii elektrycznej.

Jak zamówić?

 
 
 
Zapoznaj się z ofertą
 
 
Wypełnij formularz
– zajmie Ci to tylko 5 minut
 
 
Umowę dostarczymy Ci drogą pocztową
ZAMÓW

Cennik

Cennik - małe zużycie (1-10 MWh)
Prąd z usługą Serwisant 24H dla Firm
Grupa taryfowa/Strefa
Prąd z usługą Serwisant 24H dla Firm(umowa na 2 lata)
(umowa na 2 lata)
Prąd z usługą Serwisant 24H dla Firm(umowa na 3 lata)
(umowa na 3 lata)
C11 całodobowa 349,00 zł/MWh 349,00 zł/MWh
C12a Strefa I 434,20 zł/MWh 434,20 zł/MWh
Strefa II 297,30 zł/MWh 297,30 zł/MWh
C12b Strefa I 427,50 zł/MWh 427,50 zł/MWh
Strefa II 253,20 zł/MWh 253,20 zł/MWh
Opłata handlowa 15,00 zł/m-c/PPE przez cały okres obowiązywania cennika 0,00 zł/m-c/PPEod 1.07.2017 do 31.12.201715,00 zł/m-c/PPEod 01.01.2018 do końca obowiązywania cennika

Prezentowane w tabelach ceny i stawki energii elektrycznej dotyczą jedynie sprzedaży energii elektrycznej i nie zawierają podatku od towarów i usług (VAT) - 23%. Aby otrzymać całkowity koszt zakupu, należy do podanych cen i stawek dodać stawki dystrybucyjne. Oferta obowiązuje do 30.09.2017 r.

Dokumenty do pobrania ≫

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać zarówno firmy będące Klientami TAURONA jak i firmy, które są Klientami innych sprzedawców energii elektrycznej.

Jak zgłosić awarię?

Telefonicznie na numer Centrum Alarmowego (22) 890 29 29.

Centrum Alarmowe czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. nr telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.

Jakie są koszty usługi Serwisant 24H?

Usługa Serwisant 24H jest w cenie produktu, dostępna przez cały okres obowiązywania Cennika bez dodatkowych opłat. W przypadku awarii gwarantujemy pokrycie kosztów dojazdu, naprawy, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, jeśli koszt pojedynczej naprawy nie przekroczy 500 zł brutto. Klient może zgłosić maksymalnie 6 awarii w okresie trwania Cennika, za łączną kwotę 3000 zł brutto.

Naprawę jakich urządzeń obejmuje usługa Serwisant 24H dla Firmy?

Naprawa firmowych urządzeń elektrycznych obejmuje:
  • sprzęt PC (czyli komputery stacjonarne wraz z monitorem i komputery przenośne (laptopy, notebooki, tablety) wraz z zainstalowanym na nich systemem operacyjnym),
  • sprzęt biurowy (faksy, kserokopiarki, drukarki sieciowe, skanery, niszczarki dokumentów i urządzenia wielofunkcyjne łączące funkcje faksu i/albo drukarki i/albo skanera i/albo kopiarki),
  • sprzęt AGD (zmywarki, chłodziarki (lodówki), zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki elektrycznej, gazowej, gazowo-elektrycznej, mikrofalowej, płyty indukcyjnej, wyciągu, okapu, ciśnieniowego ekspresu do kawy).

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w dziale Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami!

Infolinia

555 444 555*

(pn.-pt. 7-18)

Formularz kontaktowy
Masz pytanie?
Napisz!

* Opłata za połączenie jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora

​​​​​​​​