Prąd z Serwisantem 24H

Fachowa naprawa sprzętu biurowego i PC
+ pomoc elektryka

 

Do 3 lat bez podwyżek cen prądu

 

Tylko 0 zł2 nawet przez pierwsze 3 miesiące

ZAMÓW

¹Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.

2 Miesięczna opłata handlowa za usługę przez pierwsze 3 miesiące w przypadku skorzystania z oferty. Od 1.04.2017 opłata wyniesie 18 zł/m-c.

 
 

Pakiet Korzyści

Płać mniej za prąd Zamów Prąd z Serwisantem 24H dla firm, a za 1 kWh energii elektrycznej zapłacisz mniej niż w standardowej taryfie.

Nie martw się o podwyżki W sytuacji gdy ceny energii idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną nawet przez 3 lata!

Pełny pakiet korzyści bez dodatkowych opłat Usługa Serwisant 24H w cenie produktu, dostępna przez cały okres obowiązywania Cennika.

Naprawa bez względu na wiek urządzenia Naprawiamy sprzęt bez względu na datę jego produkcji czy okres użytkowania.

Szybka pomoc elektryka Przywracamy wewnętrzną instalację elektryczną do pełnej sprawności. Elektryk pojawi się u Ciebie do 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii.

Szybka pomoc Serwisanta Zapewniamy przyjazd fachowca w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki.

ZAMÓW

Usługa Serwisant 24H otrzymała nagrodę w programie Najwyższa Jakość QI w kategorii QI PRODUCT

Serwisant 24H dla Firmy – szybka i fachowa pomoc

 

Co naprawiamy?

  • Sprzęt biurowy (m.in. faksy, drukarki sieciowe, skanery itp.)
  • Sprzęt PC
  • Wewnętrzną instalację elektryczną
Pełną listę urządzeń objętych naprawą znajdziesz tutaj.

Usługa Serwisant 24H dla Firmy to fachowa naprawa biurowych urządzeń elektrycznych. Niezależnie od rodzaju i wieku sprzętu, którego dotyczy usterka, wykwalifikowany fachowiec przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) , a elektryk do 4 godzin od zgłoszenia, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musisz martwić się o opłaty! My pokrywamy koszty dojazdu fachowca, robocizny, części zamiennych a także transportu urządzenia do serwisu i z powrotem (jednorazowo nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł w okresie trwania Cennika).

Kto może zamówić Prąd z Serwisantem 24H dla Firmy?

Z oferty mogą skorzystać zarówno firmy będące Klientami TAURONA jak i firmy, które są Klientami innych sprzedawców energii elektrycznej.

Jak zamówić?

 
 
 
Zapoznaj się z ofertą
 
 
Wypełnij formularz
– zajmie Ci to tylko 5 minut
 
 
Umowę dostarczymy Ci drogą pocztową
ZAMÓW

Cennik

Cennik - małe zużycie (1-10 MWh)
Prąd z usługą Serwisant 24H dla Firm
Grupa taryfowa/Strefa
Prąd z usługą Serwisant 24H dla Firm(umowa na 2 lata)
(umowa na 2 lata)
Prąd z usługą Serwisant 24H dla Firm(umowa na 3 lata)
(umowa na 3 lata)
C11 całodobowa 349,00 zł/MWh 345,00 zł/MWh
C12a Strefa I 434,20 zł/MWh 430,20 zł/MWh
Strefa II 297,30 zł/MWh 293,30 zł/MWh
C12b Strefa I 427,50 zł/MWh 423,50 zł/MWh
Strefa II 253,20 zł/MWh 249,20 zł/MWh
Opłata handlowa 18,00 zł/m-c/PPE przez cały okres obowiązywania cennika 0 zł przez pierwsze 3 miesiące 18,00 zł od 4 miesiąca

Prezentowane w tabelach ceny i stawki energii elektrycznej dotyczą jedynie sprzedaży energii elektrycznej i nie zawierają podatku od towarów i usług (VAT) - 23%. Aby otrzymać całkowity koszt zakupu, należy do podanych cen i stawek dodać stawki dystrybucyjne. Okres obowiązywania cenników: do 31.03.2020 r.

Dokumenty do pobrania ≫

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać zarówno firmy będące Klientami TAURONA jak i firmy, które są Klientami innych sprzedawców energii elektrycznej.

Jak zgłosić awarię?

Telefonicznie na numer Centrum Alarmowego (22) 890 29 29.

Centrum Alarmowe czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. nr telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.

Jakie są koszty usługi Serwisant 24H?

Usługa Serwisant 24H jest w cenie produktu, dostępna przez cały okres obowiązywania Cennika bez dodatkowych opłat. W przypadku awarii gwarantujemy pokrycie kosztów dojazdu, naprawy, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, jeśli koszt pojedynczej naprawy nie przekroczy 500 zł brutto. Klient może zgłosić maksymalnie 6 awarii w okresie trwania Cennika, za łączną kwotę 3000 zł brutto.

Naprawę jakich urządzeń obejmuje usługa Serwisant 24H dla Firmy?

Naprawa firmowych urządzeń elektrycznych obejmuje:
  • sprzęt PC (czyli komputery stacjonarne wraz z monitorem i komputery przenośne (laptopy, notebooki, tablety) wraz z zainstalowanym na nich systemem operacyjnym),
  • sprzęt biurowy (faksy, kserokopiarki, drukarki sieciowe, skanery, niszczarki dokumentów i urządzenia wielofunkcyjne łączące funkcje faksu i/albo drukarki i/albo skanera i/albo kopiarki).

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w dziale Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami!

Infolinia

555 444 555*

(pn.-pt. 7-18)

Formularz kontaktowy
Masz pytanie?
Napisz!

* Opłata za połączenie jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora

​​​